nasze filmy

Oferta

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych

Firma ELMAR zajmuje się wynajmem agregatów prądotwórczych. Proponujemy wynajem agregatów prądotwórczych o mocy od 1.8 kW do 500 kW. Agregaty przeznaczone na wynajem to idealne rozwiązanie na imprezy plenerowe jak również awaryjne zasilanie obiektów w czasie braku dostaw energii elektrycznej.
czytaj więcej

 
 

Dodatkowe wyposażenie

Agregaty prądotwórcze wypożyczamy z dodatkowym wyposażeniem - rozdzielniami elektrycznymi, rozdzielaczami trój- i jednofazowymi, pionami, nagrzewnicami oraz najazdami kablowymi. Agregaty z dodatkowym wyposażeniem podstawiamy do każdego miejsca w Polsce pod wskazany adres, wraz z podłączeniem i ich stałą obsługą.
czytaj więcej

 
 


Nasi partnerzy

Tauron

TAURON Polska Energia S.A. – polskie przedsiębiorstwo grupujące spółki z branży energetycznej, drugie pod względem wielkości w Polsce.

Eventart SARA

Firma od kilkunastu lat działa na rynku imprez plenerowych świadcząc profesjonalne usługi dla klientów na terenie całego kraju.

Studio ORB

Wieloletnia działalność na rynku promocji i reklamy stanowi bogate źródło wiedzy i doświadczeń, którymi bardzo chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Cafe PR

Cafe PR to grupa przyjaciół – a także pasjonatów i specjalistów z różnych dziedzin – od marketingu, przez socjologię po projektowanie.

NEO

Krakowska firma NEO powstała w oparciu o zdobytą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w marketingu przy kompleksowym organizowaniu imprez.

Concept Music Art

Concept Music Art jest firmą, która zajmuje się kompleksową organizacją i realizacją wszelkich eventów..

AGM

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, kongresów, wydarzeń gdzie niezbędne jest użycie środków technicznych.

Yafart

Firma nagłośnieniowa YAFART oferuje kompleksowe nagłośnienie i oświetlenie wszelkiego rodzaju imprez.

Creative Group 303

Firma Creative Gropu 303 produkuje imprezy od momentu powstania pomysłu aż do pełnej realizacji.

ID Promotion

Firma zajmuje się obsługą imprez firmowych (konferencji, bankietów, imprez targowych i plenerowych oraz innych imprez okolicznościowych).

Bajkoland

Firma poleca swoje usługi szczególnie tym, którym zależy na pozytywnym kształtowaniu wizerunku.

JORI

Firma "JORI" jest przedsiębiorstwem oferującym szeroki zakres usług rozrywkowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami:

516 125 505, 535 131 911 biuro@agregaty-krakow.pl