nasze filmy

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert

2017.07.22

W związku z ubieganiem się o przyznanie dofinansowania na realizację usługi w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacji siedmiu typów agregatów prądotwórczych, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 1.2.3 BONY NA INNOWACJE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Elmar Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zaprasza do składania ofert na realizację ww. projektu, zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym - pobierz plik (PDF).
 

Nowy agregaty

2015.03.05

Możemy się poszczycić, że jako jedyni w Polsce południowej posiadamy agregaty super silent zabudowane na samochodach:
- do 3,5 t. – Mercedes Sprinter
- do 6 t. - Mercedes Vario
 

Nowy sprzęt

Z myślą o naszych klientach w miesiącu kwietniu nabyliśmy nowy super cichy agregat prądotwórczy o mocy 300kW! Pierwszy raz pracował na Krakowskich Juwenaliach zasilając scenę.
1,2 i 3 czerwca bedzie zasilał scenę dla ponad pięćdziesięciu kapel metalowych na pierwszym w Polsce festiwalu METALFEST w Jaworznie! Na stronie znajduje się szczegółowa oferta naszego sprzętu. ZAPRASZAMY!
 

Juwenalia Krakowskie

11 i 12 maja 2012 na Pasie Startowym Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyły się Juwenalia. Nasza firma zasilała scenę dla takich gwiazd jak: Jelonek, Grupson, Hey, Illusion, Dżem, Maciej Maleńczuk, Apokalyptica i wiele innych.
Prócz sceny zasilalismy również strefy gastronomiczne, na których można było się posilić w przerwach między występami oraz napić się zimnego piwa. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY I ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ!